ZAKŁADANIE OGRODÓW 


Ogród – miejsce wytchnienia, odpoczynku, relaksu, rekreacji. Właściwie zaprojektowany i założony może spełniać wszystkie te funkcje.

O projektach już było, a co do założenia ogrodu – wszystko jest rzeczą umowną. Całe założenie można zrobić od razu, ale można też prace – a co za tym idzie – i koszty rozłożyć na dowolne etapy. Ważna jest tylko kolejność prac, tak aby wykonując następny etap nie niszczyć pracy już wykonanej. Do tych prac, które można zmechanizować, mamy oczywiście potrzebne maszyny. Za pomocą traktorka ogrodniczego z osprzętem możemy wykonać niewielkie ruchy ziemne na działce – nawieźć ziemi, wyplantować – oraz uprawić podłoże przed sadzeniem roślin i sianiem trawy.
Koparka łańcuchowa pomaga w szybkim i równomiernym wykopaniu rowków pod system nawadniania. Niestety rozłożenie pod trawnikami siatki przeciw kretom to już tylko praca rąk.
Do wysiewu mieszanek traw posiadamy precyzyjny siewnik spalinowy, który można skalibrować do każdego rodzaju mieszanki trawnikowej. Daje to gwarancję równomiernego rozłożenia nasion na powierzchni, co w efekcie daje równe kiełkowanie nasion. Oczywiście dobór mieszanki traw na trawnik zawsze do uzgodnienia z Inwestorem.
Adres

27-650 Samborzec
Gorzyczany 61